wczytywanie strony

Tunele zblokowane

Polski producent, firma Farmer oferuje w okazyjnej cenie w pełni profesjonalne tunele foliowe zblokowane. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie stawia się na intensywną uprawę kwiatów, warzyw, owoców oraz różnorodnych roślin. Odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne komponenty, fachowy montaż oraz niezwykle konkurencyjna cena staje się gwarancją w pełni udanej inwestycji.

Stawiana przez nas konstrukcja każdego tunelu zblokowanego oparta jest na stalowych ocynkowanych elementach, które skutecznie opierają się korozji. Całość jest pokryta folią uodpornioną na negatywne działanie promieni słonecznych. Z kolei zimą nie kruszy się pod wpływem niskich temperatur, dzięki czemu stworzona konstrukcja służy właścicielowi przez wiele sezonów.

Co więcej w cenę oferowanego przez naszą firmę foliowego tunelu zblokowanego wchodzi także w pełni profesjonalny montaż. Solidnie przytwierdzona konstrukcja pozwala uprawiać rośliny przez cały rok oraz staje się bezpiecznym miejscem dla każdej przebywającej wewnątrz osoby.

Tunel T080 G

Tunel B090 G

Tunel B096 G

Tunel B100 G

 

 

Aktualności

/ Więcej wiadomości
6-hektarow-malin-w-naszych-tunelach

Blog

/ Więcej wpisów
dotacje-na-tunele-foliowe-2024
do_gory