wczytywanie strony

Producent tuneli i bloków foliowychz wyposażeniem

FARMER

O nas

Firma Farmer to polski producent, który specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych tuneli foliowych. Funkcjonowanie marki od 1999 roku pozwala jej być jedną z największych na rynku środkowoeuropejskim.

Ciągłe doskonalenie naszych produktów i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, umożliwia automatyzacje procesów oraz gwarantuje najlepsze wsparcie dla najbardziej wymagających upraw. Wykwalifikowana kadra pracownicza z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że Farmer od lat utrzymuje pozycję lidera w swojej branży.

Nasze polskie tunele foliowe tworzymy na podstawie najwyższej na rynku jakości stali i ocynku o specjalnie gładkiej powierzchni. Dzięki temu są wysoce odporne na negatywne skutki zmieniających się warunków atmosferycznych. To z kolei przekłada się na wyeliminowanie ryzyka powstawania ognisk korozji. Co więcej, oferowane przez nas folie ogrodowe wyróżniają się dużą różnorodnością oraz dostosowaniem do indywidualnych potrzeb każdej uprawy.

Będąc polskim producentem tworzymy nie tylko kompleksowe wyposażenie bloku foliowego, ale także dbamy o profesjonalną instalację naszych tuneli. Ekipa montażowa ciesząca się wieloletnim doświadczeniem, staje się gwarancją solidnie postawionej i długo funkcjonującej konstrukcji.

Aktualności

/ Więcej wiadomości
6-hektarow-malin-w-naszych-tunelach

Blog

/ Więcej wpisów
dotacje-na-tunele-foliowe-2024
do_gory