wczytywanie strony

Hale, Zadaszenia i Inne

W naszej ofercie przedstawiamy rozwiązania dopasowane do potrzeb każdej branży. Proponujemy pośród nich zarówno zadaszenia, jak i hale, które sprawdzą się nie tylko w branży rolniczej czy produkcyjnej, ale także jako biura, magazyny czy obiekty handlowe. W zależności od przeznaczenia każdy projekt realizowany jest w oparciu o indywidualne oczekiwania klienta, dlatego wybierając naszą firmę, mają Państwo pewność, że wykonywane przez nas konstrukcje z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również hal namiotowych, które swoje zastosowanie znajdują w branży rolniczej i ogrodniczej. Wszystkie są wykonane z niezwykle lekkiej konstrukcji, która pozwala na łatwy montaż i demontaż oraz niskie koszty jej budowy – rozmiary oraz zastosowane materiały zawsze dopasowujemy do potrzeb klienta.

Innym rozwiązaniem, pozwalającym na zapewnienie optymalnych warunków bez konieczności budowania całego obiektu są wiaty i zadaszenia, które skutecznie chronią przed warunkami atmosferycznymi. Realizujemy także zlecenia na doki przeładunkowe, które pozwalają na szybki i bezpieczny załadunek i rozładunek dowolnych towarów.

Aktualności

/ Więcej wiadomości
wielozadaniowy-blok-foliowy-na-slupie

Blog

/ Więcej wpisów
dotacje-z-unii-europejskiej-na-tunel-foliowy-jak-i-kiedy-sie-ubiegac
do_gory